FEBA, Avusturya’da Türk kökenli vatandaşlar tarafından kurulmuş olan bir ticari firmadır. Avusturya’da 2017 yılında kurulduktan sonra sırasıyla Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Fransa, İspanya, İtalya, Sırbistan, Slovakya, Katar ve Umman’da faaliyetlerine başlamıştır.

2019 yılı itibariyle de Türkiye’de Başerler Ticaret adı ile hizmet vermeye başlayan firmamız, perakende satış, finans, e-ticaret, üretim, tasarım, ithalat ve ihracat sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Yurt dışında edindiğimiz deneyimi, en iyi şekilde anavatanımız olan Türkiye’de yurttaşlarımıza aktarmak istiyoruz. Yenilikçi bir ticaret anlayışını sizlere sunmak en önemli hedefimiz.

Bu yenilikçi ticaret hedefimizin temelini ise, müşterilerini memnun eden, hızlı şekilde kargoları ve siparişleri ulaştıran, ürünlerden kaynaklanacak herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda koşulsuz ve şartsız iade alan, ücret iadelerinde müşterileri bekletmek yerine 24 saat içerisinde iade kavramını başlatan firma olarak, hizmetlerimizi sürdürmeyi amaçlıyoruz. Avrupa’da verdiğimiz kaliteli hizmeti, eksiksiz olarak Türkiye’de de sunuyoruz.