Avrupa ve ABD’deki başarılarımızdan sonra, Türkiye’de de 7 farklı e-ticaret mağazası ile Başerler Ticaret markasıyla hizmet vermeye devam eden FEBA grubu, Çin’in ünlü alışveriş sitesi Aliexpress ile de iş ortaklığı kuracak. Türkiye’de Trendyol firmasının hisselerinin büyük oranda sahibi olan firma, tüm dünyaya ucuz ürün tedarik etmesiyle sık sık gündeme geliyor.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmasıyla ünlenen Çinli dev, sadece kendi bünyesinde üretilen ürünleri değil, aynı zamanda dünyanın diğer ülkelerindeki firmaların ürettiği ürünleri de satışa sunuyor. FEBA olarak, kısa zaman içerisinde Aliexpress çatısı altında da satışlarımıza başlayacağımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Anlaşma 2020 Yılının Son Aylarında

FEBA olarak, 2020 yılının son çeyreğinde, Aliexpress tarafından perakende şekilde tüketicilere sunulan ürünlerin, daha uygun fiyatlarla ve daha hızlı kargolama seçenekleriyle ülkemize girişinde iş ortaklığı kurmayı amaçlıyoruz. Özellikle de Çin’den gönderilen ürünlerdeki uzun kargo süreleri, tüketiciler açısından bir takım mağduriyetlere yol açmakta.

Yapılması planlanan iş ortaklığı çerçevesinde, ürünlerin yüksek miktarlarda FEBA aracılığı ile temin edilip, Türkiye’de depolanmasını hedefliyoruz. Bu şekilde de tüketicilerin vermiş oldukları siparişlerin çok daha hızlı bir şekilde teslimini sağlayabileceğiz. İlk etapta en çok tercih edilen ürünlerin Türkiye’ye getirilmesini amaçlıyoruz.